Amphenol MS27466E15B18S
MIL Series Connector, 18 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol MS27466E15B18S.
IHS
Datasheet1 páginasHace 24 años
JRH Electronics
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol IndustrialPT07SE-14-18S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 18 POS Crimp ST Jam Nut 18 Terminal 1 Port
Amphenol SocapexPT00SE14-18SX
Circular Connector, PT-SE, Wall Mount Receptacle, 18 Contacts, Crimp Socket, Bayonet, 14-18
Conn Subminiature Cylindrical PIN 18 POS Crimp ST Box Mount 18 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3127E14-18S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 18 POS Crimp ST Box Mount 18Terminal 1Port
Amphenol AerospaceMS3470W14-18P
Conn Circular MIL-DTL-26482 RCP 18 POS 14-18 Size PIN Contact Wall Mount
Descripciones
Descripciones de Amphenol MS27466E15B18S suministradas por sus distribuidores.
Conn Subminiature Cylindrical SKT 18 POS Crimp ST Wall Mount 18 Terminal 1 Port
Olive Drab Cadmium over Nickel Military MIL-DTL-38999Series I LJT Non-RoHS Compliant Environment Resistant Circular Connector -65C~175C 7.5A 30.96mm