Amphenol L117DBFRA25S
D SUB CONN, RCPT, 25POS, IDC / IDT; Available until stocks are exhausted Alternative available
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol L117DBFRA25S.
IHS
Datasheet1 páginasHace 11 años
Datasheet4 páginasHace 0 años
Farnell
Master Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Componentes relacionados
AmphenolL17DBFRA25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
TE Connectivity5205207-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
AmphenolL77SDB25S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 25 Contacts, DB, Solder Cup
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole 0.12
AmphenolL77SDBH25S
Amphenol164X11789X
25 Pos Female Crimp Connector Rohs Compliant: Yes |Amphenol Conec 164X11789X
Descripciones
Descripciones de Amphenol L117DBFRA25S suministradas por sus distribuidores.
D Sub Connector, Standard, Receptacle, DFR, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm IDT RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Socket, 0.38m (15 in) Gold, 3.05mm (0.120in) Clear Hole
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Position Receptacle, 0.38μm (14.960μin) Gold Plating
D Sub Conn, Rcpt, Db, 25Pos, Idc/Idt; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:Dfr Series; No. Of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:Db; Contact Termination Type:Idc/Idt; Connector Mounting:Cable Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L117DBFRA25S