Amphenol D15S13A4GL00LF
D Sub Connector, Standard, Receptacle, FCI Delta D Series, 15 Contacts, DA, Solder
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol D15S13A4GL00LF.
Farnell
Datasheet1 páginasHace 11 años
Factory Futures
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Conn High Density D-Sub F 15 POS 1.14mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
D SUB Connector, RCPT, DA, 15POS, SOLDER; S; Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product
Conn D-Sub SKT 15 POS Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature F 15 POS 1.38mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
TE Connectivity / AMP3-1634223-2
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Descripciones
Descripciones de Amphenol D15S13A4GL00LF suministradas por sus distribuidores.
FCI DELTA D SERIES,15 WAY RIGHT ANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.74MM PITCH
Conn D-Sub F 15 POS 1.37mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
D Subminiature Connector, 15 Contact(S), Female, 0.108 Inch Pitch, Solder Terminal, M3, Socket
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
D-Sub Standard Board Mount, Input Output Connector, Signal 15 way Socket Right Angle Solder Europe standard, 200 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
D Sub Conn, Rcpt, 15Pos, Solder; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:Fci Delta D Series; No. Of Contacts:15Contacts; D Sub Shell Size:Da; Contact Termination Type:Solder; Contact Material:Phosphor Bronze Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions D15S13A4GL00LF