Amphenol 98414-G06-34LF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 34 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Minitek® Bulk
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol 98414-G06-34LF.
IHS
Datasheet2 páginasHace 6 años
Factory Futures
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol Communications Solutions98414-S06-34ULF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 34 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Minitek® Tube
Amphenol Communications Solutions10075024-G01-17ULF
Conn Unshrouded Header HDR 34 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions57102-F06-17ULF
Datamate L-Tek ROHS3Compliant COMMERCIAL UL Connector Plug 500Cycles 25mOhm -55C~125C 3A
CONN HEADER VERT 34POS 2MM / Connector Header Through Hole 34 position 0.079" (2.00mm)
Conn Unshrouded Header HDR 34 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Milli-Grid™ Tray
Descripciones
Descripciones de Amphenol 98414-G06-34LF suministradas por sus distribuidores.
34pin 2mm 2 2mm Header,Latch Holder 2A(AC/DC) 760nm 36mm*6.1mm
Board Connector, 34 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.079 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Cream Insulator
MINITEK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 98414G0634LF
CONN HEADER 34POS 2MM STR DL PCB
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
Minitek®, Board/Wire to Board Connectors, Shrouded Header - Through Mount - Double row - 34 Positions - 2mm (0.079inch) - Vertical
Conn, Header, 34Pos, 2Row, 2Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board, Wire-To-Board; Pitch Spacing:2Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:34Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Minitek 98414 Seriesrohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 98414-G06-34LF