Amphenol 95278-401A10LF
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD BergStik® T/R
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol 95278-401A10LF.
IHS
Datasheet2 páginasHace 10 años
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol Communications Solutions98401-401-10LF
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD Bulk
Amphenol Communications Solutions71276-410HLF
Board Connector, 10 Contact(S), 2 Row(S), Male, Straight, Surface Mount Terminal
Amphenol Communications Solutions54202-S0805ALF
BergStik, Board to Board connector, Unshrouded Vertical Header, Surface Mount,
Conn, Header, 10Pos, 2Row, 2.54Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSM-105-02-T-DV
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Surface Mount, TSM Series
TE Connectivity5-146130-4
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Surface Mount, AMPMODU Mod II
Descripciones
Descripciones de Amphenol 95278-401A10LF suministradas por sus distribuidores.
Breakaway,Header,Push-Pull 2 10pin Male Pin
Headers & Wire Housings 10P DR VRT UNSHD HDR 10.8MM LENGTH
10P UNSHROUDED HEADER SMT RoHSconf
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 95278401A10LF
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
Board Connector, 10 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, SMT, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, Tin plating, 5.84 mm (0.23 in.) Mating