Amphenol 77311-127-18LF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol 77311-127-18LF.
IHS
Datasheet3 páginasHace 5 años
Electro Sonic
DigiKey
Cadena de suministros
Country of OriginFrance
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Componentes relacionados
Amphenol Communications Solutions68000-118HLF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Amphenol Communications Solutions77311-118-18LF
KK 254 Breakaway Header Vertical 18 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 6.09mm
Amphenol Communications Solutions76384-418LF
Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 18 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 18 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 8.13mm
Descripciones
Descripciones de Amphenol 77311-127-18LF suministradas por sus distribuidores.
Headers & Wire Housings 18P Str Sr Tmt Hdr .76 Au .465In Length
Board Connector, 18 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 18 Positions, 2.54 mm Pitch.
CONN, HEADER, 18POS, 1ROW, 2.54MM, TH;
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731112718LF
CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS
18pin 2.54mm 1 Header,Push-Pull 3A 760nm