Amphenol LTW BU-10PMMP-LC7001
Plastic, 2A, 10 pins, Male Contact, Circular, 2 Points Lock, PCB 180ø, Receptacle, IP67
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol LTW BU-10PMMP-LC7001.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 páginasHace 11 años
Farnell
Electro Sonic
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-1.60%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2015-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Connector Accessory, 0.071in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
Connector Accessory, 0.0866in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
EatonRM24W3K
Connector Accessory, 0.035in Min Cable Dia, 0.063in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
Amphenol AerospaceM39029/58-365
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 12 AWG, 14 AWG
Amphenol Aerospace10-407552-055
38999 I Ii Con 22M Pin Pcb Rohs Compliant: Yes |Amphenol Industrial 10-407552-055
Amphenol AerospaceM39029/58-362
Cont Pin Crmp 22-26Awg Sz 22 Pwr | Amphenol Aerospace M39029/58-362
Descripciones
Descripciones de Amphenol LTW BU-10PMMP-LC7001 suministradas por sus distribuidores.
Circular Connector, 10+PE, Standard (B) Series, Panel Mount Plug, 10 Contacts, PCB Pin, Bayonet
AMPHENOL LTW BU-10PMMP-LC7001 CIRCULAR CONNECTOR, PLUG, 10 POSITION, PANEL
Conn Circular PIN 10 POS Solder ST Panel Mount 10 Terminal 1 Port
Circular Connector, 10 Contact(s), Male, Solder Terminal
CERES CIRCULAR CONNECTOR STAN RECEPTACLE
CONNECTOR, CIRCULAR, PLUG, 10POS, PANEL
CERES PANEL CONNECTOR STANDARD 10P M, M, PCB S, 2LOCK
CONNECTOR, STANDARD PANEL LOCK 10PIN M CONN M PIN
Ceres, Standard Size, Plastic, 2A, 10 pi
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER