Amphenol Communications Solutions SFW30S-2STME1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
IHS
Datasheet8 páginasHace 18 años
Farnell
element14 APAC
Newark
Master Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-16.40%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-1STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 30 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE9LF
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal
Descripciones
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 30 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, with Mount Plate
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal
SFW RoHS Compliant Straight Slide Lock FFC, FPC (Connector/Contact Type) Connector UL94V-0 30mOhm 85C 1A
SFW30S-2STME1LF-SFWS | Amphenol FCI (Amphenol CS) SFW30S2STME1LF
Ffc/fpc Connector, 30 Position, 2 Row
FFC/FPC Connectors 30P TOP SMT,ZIF W/ MOUNTING PLATE
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD
1.00 MM FFC/FPC CONNECTOR 30CK
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
1mm 30pin 5.3mm FFC,FPC 1A SMD,P=1mm
-55閳╁剤+105閳 30P Single-sided contact points/Vertical Standing paste 1mm SMD,P=1mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
FFC/FPC CONNECTOR, 30 POSITION, 2 ROW; Pitch Spacing:1mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:-; Contact Termination Type:Surface Mount; Contact Position:Top; No. of Rows:1 Row; FFC / FPC Thickness:0.33mm