Amphenol Communications Solutions L717SDB25POL2
D Sub Connector, Standard, Plug, SD, 25 Contacts, DB, Solder
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Farnell
Datasheet4 páginasHace 18 años
Electro Sonic
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Componentes relacionados
Amphenol 25 Way Straight Through Hole Mount PCB D-sub Connector, Plug
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, Solder Terminal, Locking, Plug
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, TS, 25 Contacts, DB, Solder
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .12
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
171 Series 25 Position DIP Solder Male D-Sub Connector
Descripciones
Conn D-Subminiature PIN 25 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
D SUB CONN, PLUG, DB, 25POS, TH; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Plug; Product Range:SD Series; No. of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:DB; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 25 Pin, Flash Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock