Amphenol Communications Solutions 69155-026LF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tray
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
JRH Electronics
Datasheet3 páginasHace 18 años
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Componentes relacionados
2.54mm Pitch C-Grid Header Dual Row Low Profile 90° Shrouded 26 Circuits 0.38um Gold
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.54mm Solder Tail (25) - Fast Stock(mc)
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
TSW ROHS3Compliant COMMERCIAL UL Connector Header -55C~125C 7.6A 450V 12.44mm
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole C-Grid® Tray
Amphenol Communications Solutions65823-169
Conn Ejector Header HDR 26 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Quickie® Tray
Descripciones
Descripciones de Amphenol Communications Solutions 69155-026LF suministradas por sus distribuidores.
Board Connector, 26 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Blue Insulator
69155-026LF-QUICKIE HEADER | Amphenol FCI (Amphenol CS) 69155026LF
69155-026LF-QUICKIE HEADER / Tray RoHS Compliant: Yes
Header,Push-Pull 2 26pin Male Pin 40.1mm*13.14mm
Quickie Slimline Header, Wire to Board connector, Through Hole, Right Angle, Double Row, 26 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch