Amphenol Communications Solutions 67013-019LF
Board Connector, 19 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
IHS
Datasheet2 páginasHace 19 años
Master Electronics
Newark
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol Communications Solutions67013-018LF
Ffc/Fpc Connector, 18 Contact(S), 1 Row(S), Female, 0.1 Inch Pitch, Idc Terminal, Locking, Blue
Amphenol Communications Solutions67013-023LF
Conn Housing F 23 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Blue BERG DUFLEX™
Conn Housing F 15 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue
TE Connectivity1-487769-3
Conn Housing RCP 15 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Package
HEADER CONNECTOR,CABLE MNT,RECEPT,16 CONTACTS,SKT,0.079 PITCH,CRIMP TERMINAL,LOCKING,WHITE
TE Connectivity1-487378-5
Conn Housing RCP 16 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Black Package
Descripciones
Descripciones de Amphenol Communications Solutions 67013-019LF suministradas por sus distribuidores.
Conn Housing F 19 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount
DUFLEX HSNG SR .100-2P3S | Amphenol FCI (Amphenol CS) 67013019LF
Berg Duflex Housing, single row, 19 Position.
Duflex Hsng Sr .100-2P3s / Bag Rohs Compliant: Yes
CONN FFC/FPC RCPT HSG 19POS 2.54