Amphenol Communications Solutions 67013-012LF
Conn Housing F 12 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Blue BERG DUFLEX™
IHS
Datasheet2 páginasHace 19 años
Newark
_legacy Avnet
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol Communications Solutions67013-015LF
Conn Housing F 15 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue
Amphenol Communications Solutions67013-009LF
Conn Housing F 9 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Blue BERG DUFLEX™
Housing FFC, FPC Housing for Female Contacts Connector 10Pos 0.100 (2.54mm)
TE Connectivity1-487378-1
Conn Housing RCP 12 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Black Package
TE Connectivity487526-9
2.54MM PITCH 10 WAY STRAIGHT FEMALE FPC CONNECTOR LOCKING MECHANISM
-65℃~+105℃ 2.54mm Plugin,P=2.54mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
Descripciones
Descripciones de Amphenol Communications Solutions 67013-012LF suministradas por sus distribuidores.
AMPHENOL CS 67013-012LF Connector shell female Duflex 12p
Board Connector, 12 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
Conn Housing F 12 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount
DUFLEX HSNG SR .100-2P3S | Amphenol FCI (Amphenol CS) 67013012LF
Berg Duflex Housing, single row, 12 Position.
FFC & FPC Connectors 12P DUFLEX HSNG SINGLE ROW
CONN FFC/FPC RCPT HSG 12POS 2.54