Amphenol Aerospace MS3452W22-14S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port , WITH contacts
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol Aerospace MS3452W22-14S.
IHS
Datasheet32 páginasHace 4 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1998-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol AerospaceMS3452W20-27S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Crimp ST Box Mount 14 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3452W24-7S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 16 POS Crimp ST Box Mount 16 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3452W20-27P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Crimp ST Box Mount 14 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450KT20-29S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 17 POS Crimp ST Wall Mount 17 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450KT20-27S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Crimp ST Wall Mount 14 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3452L22-14S
Descripciones
Descripciones de Amphenol Aerospace MS3452W22-14S suministradas por sus distribuidores.
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
CONNECTOR,5015 SERIES, SIZE-22,BOX MOUNT, RECEPTACLE,
Recept |Amphenol Aerospace MS3452W22-14S
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP