Amphenol Advanced Sensors NKA103C1R10C
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
IHS
Datasheet0 páginasHace 0 años
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2021-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Amphenol Advanced Sensors NKA103C1R10C suministradas por sus distribuidores.
Insulated Chip & Leads, 10K 10% @ 25 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors NKA103C1R10C
Thermistor NTC 10000Ohm 10% 2-Pin Radial Loose
THERMISTOR NTC 10KOHM 3977K BEAD
Harsh Enviroment 10000 ohm NTC thermister