Amphenol Advanced Sensors MC65F103C
MC65 Series NTC Interchangeable Type Thermometric Thermistor
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Amphenol Advanced Sensors MC65F103C.
IHS
Datasheet1 páginasHace 26 años
Newark
Future Electronics
Component Distributors Inc.
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+442%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
THERM NTC 10KOHM 3984K RING LUG / NTC Thermistor 10k Ring Lug
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCALUG02A Series, 3984 K, Through Hole, Wire Leaded
Thermistor NTC 10K Ohm 2% 2-Pin Wire 3984K Bag Automotive AEC-Q200
Epcos 10kOhms 60mW Measurement NTC Thermistor; 15s; 2.41 (Dia.) x 6.5mm
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0402 Wire 3434K Bulk
Descripciones
Descripciones de Amphenol Advanced Sensors MC65F103C suministradas por sus distribuidores.
Miniature Sensors 10kOhms, see data sheet for tolerance
Thermistor NTC 10000Ohm Wire Lead
NTC ThermChip,Interchangeable,10kohm,InsulatedLead
Thermistor NTC 10K Ohm 2-Pin Wire Bulk
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Thermistor Ntc .065"Dia 10K Ohm
EPOXY COATED INSULATED LEADS 10KO 0.15 C 37 C
NTC Thermistor; Thermistor Type:NTC; Resistance:10kohm; Thermistor Tolerance:± 0.25°C; Operating Temperature Range:-40°C to +105°C; No. of Pins:2; Peak Reflow Compatible (260 C):No; Series:MC65; Leaded Process Compatible:No ;RoHS Compliant: No