Altech 2ALP6LB-024
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Altech 2ALP6LB-024.
Electro Sonic
Datasheet3 páginasHace 0 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Componentes relacionados
APEM 1223A2ULCSA SWITCH, PUSHBUTTON, SPST-NO, 8A, 250V
APEM1202A2
Switch Push Button N.C. SPST Round Plunger 8A 250VAC 24VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
Switch Emergency Stop N.O./N.C. SPST/SPST Mushroom Button 5A 250VAC 250VDC 32N Screw Panel Mount
NKK SwitchesSB221TNO
Switch Push Button OFF (ON) SPST Round Plunger 3A 250VAC Momentary Contact Screw Panel Mount
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 110V
Descripciones
Descripciones de Altech 2ALP6LB-024 suministradas por sus distribuidores.
Altech 2ALP6LB-024 LED Illuminated Metal Projecting Operator, Blue, 24V AC/DC, 22mm
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 4/0.5 A, NC+NO, SCREW, OVER 1 MILLION OPERATIONS
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Proj. Hd, Mom, Blue, 24 V
Illuminated Pushbutton Operator Blue LED
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Blue