Altech 2ALF8LB-230
Push Button Switch Operator 22mm Yellow Illuminated Flush Head Momentary 230VAC LED Bulb
Cadena de suministros
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Altech 2ALF8LB-230 suministradas por sus distribuidores.
Altech 2ALF8LB-230 LED Illuminated Metal Operator, Flush Momentary, Yellow, 230V AC, 22mm
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Flush Hd, Mom, Yel, 24 V
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Yellow