Molex WTB20SAD9J
Conn, Rcpt, 20POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Molex WTB20SAD9J.
IHS
Datasheet139 páginasHace 21 años
Tendencia de 3 meses:
-60.38%
Cadena de suministros
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2013-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Molex WTB20SAD9J suministradas por sus distribuidores.
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Fixed Jackset, with Mounting Ears, 20 Circuits"