Molex WTB14SAD9J
Conn, Rcpt, 14POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Molex WTB14SAD9J.
IHS
Datasheet139 páginasHace 21 años
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Molex WTB14SAD9J suministradas por sus distribuidores.
Straight and Right Angle Cable and Plate
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Fixed Jackset, with Mounting Ears, 14 Circuits"