Molex WTA30PCJTB
Conn Wire to Board PL 30 POS 2.54mm Solder Cup ST Cable Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Molex WTA30PCJTB.
IHS
Datasheet138 páginasHace 3 años
Datasheet139 páginasHace 21 años
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-94.12%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Molex WTA30PCJTB suministradas por sus distribuidores.
2 ROW STRGHT PLG SZ 30 PIN WITHOUT MOUNTING EARS
Straight Receptacle Body Cable and Plate
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Plug with Pin Contacts, Vertical, Solder Cup, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, Plastic Body, without Mounting Ears, Hex Turning Jackset (.200""), 30 Circuits"