Abracon ASFLMPC-24.576MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Abracon ASFLMPC-24.576MHZ-Z-T.
IHS
Datasheet7 páginasHace 15 años
Sager Electronics
Master Electronics
Farnell
Abracon SCT
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Componentes relacionados
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-24M5760
SMD Crystal Oscillator 24.576MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-24M5760
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components357LB3C024M5760
Controlled Oscillator 24.576MHz VCXO 6-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Descripciones
Descripciones de Abracon ASFLMPC-24.576MHZ-Z-T suministradas por sus distribuidores.
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 100MHz Max, 24.576MHz Nom, CMOS
OSC, MEMS, CMOS, 24.576MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 24.576MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tem
Cmos Mems Oscillator, 24.576 Mhz, Smd; Frequency:24.576Mhz; No. Of Pins:6; Operating Temperature Range:-55°C To +125°C; Oscillator Mounting:Smd; Reel Quantity:1000; Supply Voltage:2.25V To 3.6V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPC-24.576MHZ-Z-T