Abracon AIUR-06-4R7K
Inductor Power Unshielded Drum Core 4.7uH 10% 10KHz Ferrite 13A 0.018Ohm DCR RDL
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Abracon AIUR-06-4R7K.
Electro Sonic
JRH Electronics
Tendencia de 3 meses:
-6.97%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-11-02
LTD Date2021-11-02
Componentes relacionados
Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 10% 1KHz Ferrite 6.3A 0.022Ohm DCR AXL Bag
High Current RF Choke Bobbin Core 4.7uH 10% 1KHz Ferrite 3.1A 0.016Ohm DCR AXL
Ind Power Wirewound 4.7uH 10% 1KHz Ferrite 13.9A AXL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 4.7uH 10% 10KHz Ferrite 1.3A 0.022Ohm DCR RDL Box
General Purpose Inductor, 5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Ind General Purpose Chip Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA 1812 T/R
Descripciones
Descripciones de Abracon AIUR-06-4R7K suministradas por sus distribuidores.
Fixed Ind 4.7Uh 6.2A 18 Mohm Th/Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-4R7K
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power Unshielded Drum Core 4.7uH 10% 10KHz 6.2 A 18mOhm Max Radial Vertical