Abracon AISC-0805-R082G-T
Inductor RF Wirewound 0.082uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.42Ohm DCR 0805 T/R
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Abracon AISC-0805-R082G-T.
IHS
Datasheet3 páginasHace 7 años
Electro Sonic
LKR
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-28.12%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Ind Chip Unshielded Wirewound 82nH 2% 150MHz 34Q-Factor Ceramic 300mA 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fixed Inductor 1008 82nH ±2% 1A 220mΩ 800MHz 60@350MHz
Inductor RF Chip Wirewound 82nH 2% 100MHz 34Q-Factor 250mA 600mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Descripciones
Descripciones de Abracon AISC-0805-R082G-T suministradas por sus distribuidores.
Ind Chip Wirewound 82nH 2% 150MHz 60Q-Factor Ceramic 400mA 0805 T/R
Fixed Inductor 0805 82nH ±2% 400mA 420mΩ 1.3GHz 50@500MHz
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind 82.00 Nh 0.400 A 420.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805-R082G-T