3M CP2-HA110-E1-KR
Conn Hard Metric Header 110 POS 2mm Press Fit Straight Through Hole
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para 3M CP2-HA110-E1-KR.
IHS
Datasheet6 páginasHace 10 años
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2008-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Conn Hard Metric HDR 110 POS 2mm Press Fit ST Thru-Hole Box
Amphenol Communications SolutionsHM2J07PE5118N9LF
Board Connector, 132 Contact(s), 6 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal
HARTING Elektronik17030772201
Conn Hard Metric M 77 POS 2mm Press Fit ST Thru-Hole Tube
Amphenol Communications SolutionsHM2P07PD5111N9LF
154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079 (2.00mm) Throu
Amphenol Communications SolutionsHM2P07PDG1A1N9LF
154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079 (2.00mm) Throug
HARTING Elektronik17151252201
Board Connector, 125 Contact(s), 5 Row(s), Male, Straight, Press Fit Terminal
Descripciones
Descripciones de 3M CP2-HA110-E1-KR suministradas por sus distribuidores.
Board Connector, 110 Contact(s), 7 Row(s), Male, Straight, 0.079 inch Pitch, Press Fit Terminal, Locking
CP2 PressFit Header, CP2 Series, CP2HA110E1KR | 3M CP2-HA110-E1-KR
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT