3M 929835-01-35-RK
Board Connector, 35 Contact(s), 1 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para 3M 929835-01-35-RK.
IHS
Datasheet7 páginasHace 17 años
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-08-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 35 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 35 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 35 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
Conn Shrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box
Descripciones
Descripciones de 3M 929835-01-35-RK suministradas por sus distribuidores.
80001315698 929835-01-35-RK=35/PS/1R/RA.235-.110/
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM