Vishay SL054R003
NTC Thermistor; Thermistor Type: NTC; Res
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay SL054R003 herunter.
Vishay
Datasheet3 SeitenVor 7 Jahren
Sager Electronics
element14
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.86%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2025-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
VishaySL154R008
NTC Thermistor, 40J, 4ohm, Through Hole Mount
Inrush current limiters include PTC and NTC Thermistors.
TE ConnectivityRXEF020
PTC Resettable Fuse 0.2A(hold) 0.4A(trip) 72V 0.41W 2.2s 1.83Ohm Radial 7.4 X 3mm Bag
TE ConnectivityLVR025K
LVR Series 240 V 0.25 A 3.8 x 18.8 x 9.6 mm Radial PolySwitch Resettable Device
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay SL054R003, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, 4ohm, Through Hole Mount
Vishay ICL 4R 20% 3A 6MM
Ntc Thermistor; Product Range:Miniamp Sl05 Series; Disc Size:5Mm; Resistance (25°C):4Ohm; Approvals:-; Maximum Energy Rating At 25°C:5J; Maximum Steady State Current At 25°C:3A; B-Constant:3000K; Dissipation Constant:5Mw/°C Rohs Compliant: Yes |Ametherm SL05 4R003