Vishay PR03000204301JAC00
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 4300ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay PR03000204301JAC00 herunter.
IHS
Datasheet19 SeitenVor 2 Jahren
Newark
Burklin Elektronik
X-ON
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+27.64%
Lieferkette
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4300ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 4300ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879355-1
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 4300ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4300ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT4K30
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 4300ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879355-1
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay PR03000204301JAC00, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Axial FIXED RESISTOR PR03 0.205Diax0.657L 5.20mmx16.70mm 3W 4.3kOhm ±250ppm/C
4.3K¦¸ ¡À5% 3W ¡À250ppm/¡æ 16.7mm
RESISTOR, METAL FILM, 4.3KOHM, 3W, 5%; Resistance:4.3kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:3W; Voltage Rating:750V; Series:5093; Temperature Coefficient:± 250ppm; Resistor Element Material:Metal Film ;RoHS Compliant: Yes