Vishay PR03000201303JAC00
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 130000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay PR03000201303JAC00 herunter.
IHS
Datasheet19 SeitenVor 2 Jahren
X-ON
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+31.92%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 130000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 120000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 120000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ120K
Through Hole Resistor, Rox Series, 120 Kohm, 3 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsCF14JT130K
Res Carbon Film 130K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -850ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL T/R
TE ConnectivityROX1SJ120K
Through Hole Resistor, Rox Series, 120 Kohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay PR03000201303JAC00, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR;METAL FILM;RES 130 KILOHMS;PWR-RTG 3 W;TOL 5%;AXIAL;CERAMIC HOUSED;CT
PR03 Series Ø5.2x16.7mm 3 W 130 kOhm ±5 % ±250 ppm/K Metal Film Leaded Resistor
Res Metal Film 130K Ohm 5% 3W ±250ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack