TXC BF-150.000MBE-T
LVDS Output Clock Oscillator, 150MHz Nom
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TXC BF-150.000MBE-T herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 10 Jahren
TXC SCT
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2012-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Oscillator XO 150MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-150M0000
Oscillator XO 150MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 15 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-156M2500
SMD Crystal Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TXC BF-150.000MBE-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature Min:-40°C
Oscillator, 150Mhz, 7 X 5Mm, Lvds; Frequency Nom:150Mhz; Frequency Stability +/-:50Ppm; Oscillator Case:Smd, 7Mm X 5Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Bf Series; Operating Temperature Min:-40°C; Oscillator Mounting:Smd Rohs Compliant: Yes |Txc BF-150.000MBE-T