TE Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-RPS
2.4GHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-RPS herunter.
Technical Drawing1 SeiteVor 3 Jahren
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+104%
Lieferkette
Introduction Date2013-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
TaoglasGW.26.0111
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
TaoglasGW.26.0152
RF Antenna, 2.4 to 2.5GHz, Bluetooth, 1.8dBi, 50 ohm, Vertical
Beschreibungen
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2350MHz Min, 2600MHz Max
Antenna 1/4 Wave R-Angle 2.4GHz RPS
RF ANTENNA, 2.35 TO 2.6GHZ, 1.6DBI;
Antennas RPSMA RAng Reducd Ht 1/4 Wave Whip 2.4GH
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 2.45GHZ
1.6dB 2 50¦¸ 2.4GHz 300MHz 25.6mm*17.1mm*25.6mm
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Rf Antenna, 2.35 To 2.6Ghz, 1.6Dbi; Antenna Type:Wifi/Bluetooth/Zigbee; Frequency Min:2.35Ghz; Frequency Max:2.6Ghz; Antenna Mounting:Rp Sma Connector; Gain:1.6Dbi; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Antenna 1/4 Wave R-Angle 2.4GHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: ISM Zigbee Bluetooth Communication Protocol: ISM Bluetooth Zigbee Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band ISM | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-RAH-RPS | Internal Number: L9000025-01 | TE Connectivity |