TDK-Lambda CCG3-24-12SR
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 3W, Hybrid
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK-Lambda CCG3-24-12SR herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 3 Jahren
Sager Power Systems
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-42.05%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2022-04-04
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK-Lambda CCG3-24-12SR, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Isolated DC/DC Converters - SMD Input 12/24VDC, Output 12V 0.13A, 3W SMD
DC-DC CONVERTER, SINGLE OUT, 9-36VIN, 12VOUT 0.25A, 3W, SMT, CCG SERIES
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 6-Pin
DC-DC Converters, PCB mount, Output: 3W, 12V, Isolated type
TDK-Lambda DC/DC , CCG, 9 ¡ú 36 V , 12V , 3W
Dc-Dc Converter, 12V, 0.25A; Power Supply Applications:Ite; Dc/Dc Converter Type:Dip; Input Ratio:4:1; Output Power Max:3W; No. Of Outputs:1 Output; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:250Ma; Width:10.4Mm Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda CCG3-24-12SR