Eaton MBG12P11
Circular Connector, 12 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Plug
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton MBG12P11 herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet20 SeitenVor 9 Jahren
IHS
element14 APAC
Factory Futures
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-02-01
Verwandte Teile
EatonMBG12P1
Circular Connector, 12 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
Clipper Circular Connectors 9P RECPT F/MALE CNTS
ITT / Cannon192900-0303
Conn Circular PIN 12 POS Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port Individual
Amphenol Sine SystemsT3635000U
Connector M16 Circular PIN 12 Position Solder Straight Cable Mount 12 Terminal 1 Port
Amphenol Sine SystemsAHD16-9-96S
Conn Circular SKT 9 POS Crimp ST Cable Mount 9 Terminal 1 Port Automotive Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton MBG12P11, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
12 POSITION PLUG INVERSE | Souriau-Sunbank by Eaton MBG12P-11
Connector Accessories Housing Straight Thermoplastic Black
Latch Lock,Plug Housing 12pin Thermoplastic Polyester
12 POSITION PLUG INVERSE MBG12P11
CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE
Circular Connector, Plug, 12 Position, Cable; Connector Type:Circular Industrial; Product Range:Souriau Bantamate Ii Mbg Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:12Contacts; Circular Contact Type:- Rohs Compliant: Yes |Souriau-Sunbank / Eaton MBG12P11