TE Connectivity FN3270H-35-33
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 35A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN3270H-35-33 herunter.
TME
Datasheet5 SeitenVor 0 Jahren
element14 APAC
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+200%
Lieferkette
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN3270H-35-33, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FILTER, THREE PHASE, 35A, 520VAC; Current Rating: 35A; Voltage Rating: 520VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Screw; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 29.4mA; Product Range: FN 3270 Series; SVHC: N
Rfi Power Line Filter, 35A, 29.4Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:35A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:Emi, Rfi Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3270H-35-33
FN3270H-35-33 Current Rating: 35 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters Fn3270 & Compact Emc/rfi Filter For Industrial Motor Drive | 35 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3270H-35-33 | Internal Number: 806167-SF | FN3270H-35-33 Current Rating: 35 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters Fn3270 & Compact Emc/rfi Filter For Industrial Motor Drive | 35 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3270H-35-33 | Schaffner