Panasonic EEF-CX1V150R
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor, 15 µF, -55 to 105 ¡C
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic EEF-CX1V150R herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 6 Jahren
Upverter
Panasonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1.79%
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Japan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicEEF-CT1V150R
AL LYTIC SP CAP, CT SERIES SMT / 35VDC, 15UF ,7343 METRIC SIZE T&R 7.3MMX4.3MMX1.4MM
PanasonicEEF-CD1B150R
Cap Aluminum 15uF 12.5V 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 0.05 Ohm 1300mA 1000h 105C Embossed T/R
Panasonic10SVP15M
Cap Aluminum Polymer 15uF 10VDC 20%( 4 X 5.4mm) SMD 0.2 Ohm 0.74A 2000h 105C T/R
KYOCERA AVXULH2D150MNL1GS
ULH Series 15 uF 200 V 125°C 4 kHrs SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Wurth Elektronik865080643007
WCAP-ASLI Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 25V 15muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic EEF-CX1V150R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Panasonic SCT
Cap Aluminum Polymer 15uF 35VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3200mA 2000h 105C T/R
Panasonic EEFCX1V150R - Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitors (SP-Cap)
Cap Aluminum 15uF 35V 20% 2917 J-Lead Flat 0.04 Ohm 3200mA 2000 hr 105°C Embossed Carrier T/R
Avnet Japan
Aluminum Polymer Capacitor, 15 uF, 35 V, ± 20%, 2917 [7343 Metric], Surface Mount
aluminum electrolytic capacitor 20% 15muF 35V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF, Surface Mount, 2917
CAP, 15UF, 35V, ALU ELEC, POLYMER, 2917; Capacitance: 15µF; Voltage Rating: 35V; AE Capacitor Case: 2917 [7343 Metric]; Product Range: SP-CAP CX Series; ESR: 0.04ohm; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 105°C; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Temperature Max: 105°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)