Panasonic EEEHD0J331AP
Radial Can - SMD Aluminum Electrolytic Capacitor Hd-v 6.3V 330MUF ±20% 0.315DIA 8.00MM
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic EEEHD0J331AP herunter.
Panasonic
Datasheet2 SeitenVor 10 Jahren
JRH Electronics
Newark
Electro Sonic
TME
Lieferkette
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2008-07-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicEEE-HC0J331P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HC 6.3V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-HA0J331AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 6.3V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEHA0J331P
330uF 6.3V 290mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Wurth Elektronik865060153007
WCAP-ASLL Aluminum Electrolytic Capacitors
Wurth Elektronik865230153006
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic EEEHD0J331AP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Panasonic EEEHD0J331AP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Cap Aluminum Lytic 330uF 6.3V 20%( 8 X 10.2mm) SMD 230mA 5000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Cap Aluminum 330uF 6.3V 20% (8 X 10.2mm) SMD 230mA 5000 hr 105°C T/R
Avnet Japan
Aluminum Electrolytic Capacitors, 6.3V, 330µF, -40¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330UF 6.3V ELECT HD SMD
Capacitor Alum Elec, 330Uf, 6.3V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:330Μf; Voltage(Dc):6.3V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Hd Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEE-HD0J331AP