Ohmite TCH35P200RJE
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 200Ohm 35W
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Ohmite TCH35P200RJE herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 5 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Sager Electronics
Mouser
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-4.21%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginAustria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2007-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 25W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623776-9
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 200ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
Yageo GroupMF0207FTE52-220R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 220ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 200Ohm 0.6W
Beschreibungen
Beschreibungen von Ohmite TCH35P200RJE, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 200ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 200 Ohm 5% 35W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL
Res, 200R, 35W, To-220, Thick Film; Resistance:200Ohm; Product Range:Tch Series; Power Rating:35W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TCH35P200RJE