Nichicon UPT2W680MHD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Nichicon UPT2W680MHD herunter.
Nichicon SCT
TME
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
NichiconUPT2G680MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPT 400V 68muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
KYOCERA AVXUPTW6680MHD6
68uF 420V 卤20% 510mA@120Hz Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
KYOCERA AVXUPTW6680MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPT 420V 68muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
PanasonicEEU-EB2V680
Cap Aluminum 68uF 350V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 780mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEU-EB2V680S
Cap Aluminum 68uF 350V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 780mA 5000h 105°C Bulk
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.571Dia 14.50mm ±20% 68muF 450V
Beschreibungen
Beschreibungen von Nichicon UPT2W680MHD, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Miniature Sized, High Ripple Current, Long Life Lead Type, 68 μ F, 450 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH
Capacitor Alum Elect, 68Uf, 450V, 20%, Radial; Capacitance:68Μf; Voltage(Dc):450V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:1000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:7.5Mm; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UPT2W680MHD