Murata LQP03TN36NJ02D
Inductor RF Chip Unshielded Thin Film 36nH 5% 300MHz 9Q-Factor Ceramic 120mA 3Ohm DCR 0201 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQP03TN36NJ02D herunter.
Ciiva
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 6 Jahren
Farnell
3-Monats-Trend:
+0.00%
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
Inductor RF Chip Thin Film 39nH 5% 300MHz 9Q-Factor 120mA 3Ohm DCR 0201 Paper T/R
Inductor RF Chip Thin Film 33nH 5% 300MHz 9Q-Factor 120mA 2.95Ohm DCR 0201 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.036uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.25A 1Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 36nH ±5% 250mA 1Ω 1.3GHz 8@100MHz
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQP03TN36NJ02D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Fixed Inductor 0201 36nH ±5% 120mA 3Ω 1.5GHz 9@300MHz
ROHS3Compliant Thick Film Active WRAPAROUND Thick Film Inductor -55C~125C 1.5GHz 3Ohm Max 36nH