Microchip MD0101K6-G
High Voltage Protection T/R Switch 18-Pin VDFN EP Tray / IC HI VOLT TR SWITCH 18-DFN
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Microchip MD0101K6-G herunter.
Microchip
Datasheet16 SeitenVor 5 Jahren
Electro Sonic
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-23.60%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Projected EOL Date2039-06-13
Country of AssemblyChina, Thailand
Country of FabricationUnited States of America
Country of OriginChina, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Verwandte Teile
MicrochipMD0105K6-G
Four-Channel High Voltage Protection T/R Switch | IC PWM MGMT SUPERVISOR 18VDFN
Transmit/Receive (T/R) Switch ICs, 4 Channels, ±130V, 100MHz, VDFN-18, RoHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Microchip MD0101K6-G, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
HIGH VOLTAGE PROTECTION T/R SWITCH w/CLAMP DIODES
Transmit/Receive (T/R) Switch ICs, 4 Channels, ±100V, 100MHz, VDFN-18, RoHS
Microchip SCT
HIGH VOLTAGE PROTECTION T/R SWITCH W/CLAMP DIODES18 VDFN 5X5X1.0MM TRAY
IC INTERFACE SPECIALIZED 18DFN
Telecom Circuit, 1-Func, PDSO18
T/R SWITCH, -40 TO 125DEG C; IC Function: High Voltage Protection T/R Switch; Supply Voltage Min: -; Supply Voltage Max: -; IC Package Type: DFN; No. of Pins: 16Pins; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max