Megger DLRO10HD
Micro Ohm Meter, 0-2500 Ohms
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Megger DLRO10HD herunter.
Master Electronics
Datasheet4 SeitenVor 15 Jahren
element14
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Beschreibungen
Beschreibungen von Megger DLRO10HD, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Micro Ohm Meter,0-2500 Ohms
DLRO10HD OHMMETER +DH4-C; Resolution (ohm): 0.1ohm; Test Current: 10A; Accuracy: -; External Height: 315mm; External Width: 285mm; External Depth: 181mm; Weight: 6.7kg; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Ohmmeter CAT Catalogue Description: Ohmmeter, Ohm max. 2500, Ohm resolution 0.01 Dimensions L x W x H: 315 x 285 x 181 mm Temperature range: -10 ... +50 °C Weight: 6.7 kg Delivery with: Hard Case / Rechargeable Battery / Manual / Probes Display: Backlit / LCD Electrical supply: Rechargeable battery Instrument functions: Auto Power Saving / Backlight Ohm max.: 2500 Ohm Ohm resolution: 0.01 mOhm