Lecroy T3PM1100
AC/DC Single Phase Digital Power Meter 100 kHz
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+45.45%
Beschreibungen
Beschreibungen von Lecroy T3PM1100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Teledyne LeCroy T3PM1100 Power Meter
AC/DC 1-PHASE DIG PWR MTR 100KHZ
Current Measuring Range Min. mA = 5 / Current Measuring Range Max. A = 20 / Voltage Measuring Range = 15 ... 600 V / Frequency Measuring Range Min. Hz = 10 / Frequency Measuring Range Max. kHz = 1.2 / Measurement Standards = IEC 61000-4-7 / Power Consumption VA = 30 / Channels = 1 / Display Type = LCD-TFT / Interface Type = LAN / Interface Type = USB / Interface Type = RS-232C / Power Supply = 100 ... 240 VAC