ITT / Cannon DBMAMT25S
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon DBMAMT25S herunter.
Newark
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
Datasheet27 SeitenVor 11 Jahren
Farnell
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2017-01-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity1757820-3
Conn D-Sub Housing Receptacle 25 POS 3 Shell Size 2.77mm Crimp ST Cable Mount/Panel Mount Carton
TE Connectivity1757820-8
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port Package
ITT / CannonDBMAY-25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMAMFT25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09663186500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon DBMAMT25S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
D Subminiature Connector
DSUB 25F CRIMP T G50 ZINC
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Cable Mount; D Sub Connector Type: Standard
CAN DBMAMT25S
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*ma; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Crimpado |Itt Cannon DBMAMT25S