E-Switch 200MSP4T2B4M2RE
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Round Lever PC Pins 20VAC 20VDC 0.4VA PC Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für E-Switch 200MSP4T2B4M2RE herunter.
New Yorker Electronics
Datasheet5 SeitenVor 18 Jahren
Future Electronics
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-18.23%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2023-06-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Verwandte Teile
Switch Toggle ON None ON SPDT Round Lever PC Pins 20VAC 20VDC 0.4VA PC Mount with Bracket
TOGGLE SWITCH, SPDT, ON-ON, 0.4VA, 20VAC/VDC, TH, PC PIN, IP67, 200A SERIES
TOGGLE SWITCH, SPDT, ON-ON, 0.4VA, 20VAC/VDC, TH, RA, PC PIN, 200 SERIES
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Round Lever PC Pins 20VAC 20VDC 0.4VA PC Mount with Threads
NKK SwitchesM2013SS1W03
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Small Bat Lever PC Pins 6A 250VAC 30VDC PC Mount with Threads
NKK SwitchesM2013S3S1W03
SWITCH, TOGGLE, MINI, SPDT, ON-OFF-ON,.NON-ILLUM,.256 BAT, NO CAP,6A,125VAC, STR PC
Beschreibungen
Beschreibungen von E-Switch 200MSP4T2B4M2RE, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
TOGGLE SWITCH, SPDT, (ON)-OFF-(ON), 0.4VA, 20VAC/VDC, TH, PC PIN, 200 SERIES
200 Series SPDT Momentary-Off-Momentary Through Hole Sub-Miniature Toggle Switch
Toggle Switch, SPDT, (on)-off-(on), Latched, 0.02A, 20VDC, 3 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Standard Round Bat Actuator, Through Hole-straight
Toggle Switch, Spdt, 0.4Va, 20V, Solder; Switch Operation:(On)-Off-(On); Contact Configuration:Spdt; Illumination:Non Illuminated; Product Range:200 Series; Contact Current Max:-; Switch Mounting:Panel Mount; Switch Terminals:Solder Rohs Compliant: Yes |E-Switch 200MSP4T2B4M2RE