Cosel PBA1000F-24
PBA1000 Series 1056 W Single Output 24 V AC/DC Enclosed Type Power Supply
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cosel PBA1000F-24 herunter.
IHS
Datasheet35 SeitenVor 3 Jahren
Sager Power Systems
Sager Electronics
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-30.96%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-08-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Mean WellRCP-1000-24
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 960W, Hybrid
Mean WellSE-1000-24
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 1.0008 kW, 24 VDC, 41.7 A
Mean WellLPF-25-24
24VDC 1050mA 25W Class 2 Switching LED Driver Power Supply IP67 Encapsulated
ADA750F Series 750 W Single Output 24 V Internal AC/DC Switching Power Supply
TDK-LambdaDSP100-24
DIN Rail Power Supplies 100W 24V 4.2A DIN Rail 115-230VAC
TDK-LambdaDRB100-24-1
Ac-Dc, Din Rail, Input 115/230Vac, Output 24V 4.2A, 100W Rohs Compliant: Yes
Beschreibungen
Beschreibungen von Cosel PBA1000F-24, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 1056W, Hybrid
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,44A,85-264V IN, ENCLOSED, DIN RAIL, PFC,1056W, PBA SERIES
Switching Power Supplies 1000W 24V 44A AC-DC Power Supply
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 44A 1056W
AC/DC 1000W 24V Single Output Power Supply, Enclosed w/ Fan
Cosel 1kW, PBA1000F, 24V 44A, 1