Cosel LDA15F-24
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 16.8W, Hybrid
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cosel LDA15F-24 herunter.
IHS
Datasheet16 SeitenVor 4 Jahren
Sager Power Systems
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,0.5A,85-264VIN, OPEN FRAME, PNL MNT, EMBEDDED,12W, LDA SERIES
Mean WellLPF-16D-24
LED Driver 16 Watt Single Output Switching Power Supply 24 Volts @ 0.67 Amps with Dimming
Mean WellSD-15A-24
O/P 24V/0.625A; D/D Enclosed; DC/DC; Enclosed Type
Mean WellSKE15A-24
15W; I/P: 9-18VDC; O/P:24V @625mA; D/D Module; DC/DC; Module Type
Beschreibungen
Beschreibungen von Cosel LDA15F-24, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LDA Series 15 W Single Output 24 V Internal AC/DC Switching Power Supply
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,0.7A,85-264VIN, OPEN FRAME, PANEL MOUNT, EMBEDDED, LDA SERIES
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.7A 16.8W 7-Pin
LDA15F Series 16.8 W Single Output 24 V AC/DC Enclosed Type Power Supply
AC/DC 15W 24V Single Output Power Supply, Open Frame