Broadcom HCPL-814-500E
Optocoupler Ac-in 1-CH Transistor Dc-out 4-PIN PDIP SMD T/r
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Broadcom HCPL-814-500E herunter.
Newark
Datasheet7 SeitenVor 18 Jahren
Datasheet6 SeitenVor 21 Jahren
X-ON
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-8.84%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.80.00
Introduction Date2002-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Diodes Inc.LTV-814S-TA1
Optocoupler Ac-In 1-Ch Transistor Dc-Out 4-Pin Pdip Smd T/R |Lite-On LTV-814S-TA1.
Diodes Inc.LTV-814S
LTV Series Single Channel 35 V 5000 Vrms Transistor Output Optocoupler SMT DIP-4
Diodes Inc.LTV-816S
LTV Series Single Channel 80 V 5000 Vrms Transistor Output Optocoupler SMT-DIP-4
Optocoupler Collector-emitter breakdown voltage: 70 V Input forward current: 60 mA
California Eastern LaboratoriesPS2501AL-1-F3-W-A
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin PDIP SMD Embossed T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Broadcom HCPL-814-500E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC Input-Transistor Output Optocoupler, 1-Element, 5000V Isolation
Optocoupler, 1 Channel, Surface Mount DIP, 4 Pins, 50 mA, 5 kV, 20 %
Optocoupler; No. of Channels:1; Isolation Voltage:5000Vrms; Optocoupler Output Type:Transistor; Input Current Max:20mA; Output Voltage Max:35V; Package/Case:4-SOIC; CTR Max:300%; CTR Min:20%; Forward Current:20mA ;RoHS Compliant: Yes