Bourns PM1812-R12K-RC
Ind Chip Molded Bobbin Core 120nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 770mA 1812 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns PM1812-R12K-RC herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 7 Jahren
Master Electronics
_legacy Avnet
Newark
X-ON
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805