Bourns 4604X-101-220LF
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4604X-101-220LF herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 22Ohm ±250ppm/C
Res Thick Film NET 22 Ohm 2% 1.13W ±250ppm/°C BUS Conformal 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 22Ohm ±250ppm/C
CTS Components77083220P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 22ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4604X-101-220LF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 0.5W(1/2W) ±250ppm/C BUS Conformal Coated 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
3 22Ω 200mW ±250ppm/℃ SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RES N/W, BUSSED, 22R, 2%, 100V, SIP; Res; Resistors Resistance:22ohm; Product Range:4600X Series; No. of
Resistor Networks & Arrays 22ohm 2% 4Pin Bussed
RESISTOR, 22 OHMS, 0.5 W, 2 %, 100 V (MAX.)
Res N/W, Bussed, 22R, 2%, 100V, Sip; Resistance:22Ohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:2Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:200Mw Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4604X-101-220LF