API Delevan PT1000R-1400HM
ROHS3Compliant Toroidal Active WIRE fixed air core inductor 1kHz 620mOhm Max 1mH ±15%
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für API Delevan PT1000R-1400HM herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 0 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-102H-RC
Inductor High Current Toroid 1000uH/653.1uH 15% 1KHz 1.9A 0.49Ohm DCR RDL
Bourns2224-H-RC
Ind High Current Wirewound 1mH 15% 1KHz 1.9A Toroid
Beschreibungen
Beschreibungen von API Delevan PT1000R-1400HM, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH
General Purpose Inductor, 1000uH, 15%, 1 Element, Iron-Core