Altech 2ALP4LB-024
Push Button Switch Operator 22mm Red LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Altech 2ALP4LB-024 herunter.
Electro Sonic
Datasheet2 SeitenVor 17 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Switches; Switch Type: Pushbutton Switch Rohs Compliant: Yes |Apem 810KMZQ
Round Plunger Momentary Contact DPDT -6.35 60000Cycles 30V 250V 60000Cycles 7A , 12.7mm*28.22mm
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
PUSHBUTTON SWITCH SPDT MOMENTARY 15A 8VDC PANEL MOUNT-THREADED
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Altech 2ALP4LB-024, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Altech 2ALP4LB-024 Projecting Push Button, Metal, LED, Red, 22mm, 24V AC/DC
Switch Access Momentary Operator Push Button Switch
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 2500 V (1 MIN.), 10 A, NC, SHROUDED, HIGH/LOW,
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Proj. Hd, Mom, Red, 24 V, LED
Illuminated Pushbutton Operator Red LED
Pushbutton Operator, Mom, Red, Ext,
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Red